Dobré sny pro planetu Zemi

Knihy pro děti|ROZEBRÁNO!|Nejprodávanější knihy|Novinky

Cena:0.00
Rozebráno!

Autorka – Ursula Burkhardtová – cestou pohádek promlouvá k osvobozujícím silám dětství v lidských duších, kde spočívá jistá moudrost, která se nedá polapit do pojmů, ale vystupuje při oživujícím doteku těchto pohádkových obrazů. V těchto pohádkových obrazech, přibližuje vztah dětí k různým elementárním bytostem, skřítkům a vílám, jak se projevují v přírodním koloběhu a v každodenním životě dětí. Kniha je novým celobarevným rozšířeným vydáním jedné z neoblíbenější knihy našich dětí.

 

Tato kniha oslovuje všechny děti i dospělé, neboť prohlubuje jejich vztah k pohádkovým a elementárním bytostem, z kterých lze čerpat odvahu a sílu. Zároveň učí rozumět řeči kamenů, rostlin, zvířat a hvězd. Ukazuje, jak o nich můžeme rozprávět již s malými dětmi, vžijeme-li se do jejich obrazného myšlení. Jednotlivé pohádkové příběhy probouzejí osvobozující sily dětství a odhalují jistá tajemství, která se nedají polapit do pojmů, ale promlouvají při doteku těchto pohádkových obrazů. Společně s dětmi tak lze nalézat otázky a odpovědi a rozprávět o nich. Autorka vychází nejen z poznání Rudolfa Steinera, ale také z vlastních imagací, a poukazuje na společné poslání lidí a elementárních bytostí, kterým je služba Zemi a přírodě.

 

Kniha je celobarevná s půvabnými ilustracemi Markéty Kotkové.

Vázaná celobarevná kniha s ilustracemi, 224 stran, původní cena 318 Kč


Vyprodáno!
 

__________________________________________________


Malá ukázka z knihy:

„Byl jednou jeden mužíček, který žil v kořenech staré jedle. Až jednou přišli lidé a jedli porazili: Mužíček samým steskem málem umřel, když tu k němu přišla modrá zvonková víla a poradila mu, jak se může opět radovat. S její pomocí si mužíček postavil žebřík ze světla naděje. Potom dosáhl na luční zvonky a mohl večer vyzvánět Zemi na dobrou moc. A Zemi se pak mohlo zdát mnoho dobrých snů, které už nikdy nezapoměla.“