Příroda

 • Stránky: « Předcházející 1 2 3
 • Tři úvahy o podstatě vody

  Příroda|ROZEBRÁNO!

  Tři neortodoxní badatelé v oblasti vody se každý svým způsobem a z trochu jiného hlediska zamýšlejí nad podstatou vody a jejím významem pro život na zemi, včetně některých praktických důsledků pro každodenní život člověka. O podstatě vody v přírodě. Voda - zprostředkovatelka života. Způsoby proudění vody a jak souvisí se životem.
  Cena:0.00
 • Dcera Gáie - Znovuzrození božského ženství – Marko Pogačnik

  Příroda|ROZEBRÁNO!

  Je čas, abychom přestali planetu Zemi považovat za mrtvé ves­mírné těleso a poznali ji jako bohyni Gáiu. Marko Pogačnik nám v této knize nabízí své osobní zkušenosti s Bohyní, s bož­ským ženstvím, s ženskou Spasitelkou Liberatrix a pomocí řady cvičení nás vede k prožitku Gáie. Spolu s autorem ke svému pře­kvapení zjišťujeme, že dávná Matka Země se proměnila v pa­nenskou Bohyni, v dceru Gáie, která se teď chce stát součástí našeho vědomí i našeho života.

  Vázaná kniha, 200 stran, běžná cena 208 Kč

   

  Vyprodáno
  Cena:0.00
 • Epopej Mariánství

  O člověku a moudrosti poznání|Příroda|Slevy

  Kniha jako by byla posbírána či utkána z jemných proudů mariánství naši doby. Jednotlivé příběhy působí svěže a přesvědčivě, dávají radost a naději.


  Autor nás vede úzkou stezkou tak, aby čtenář nezapadl ani do naivního mariánského sentimentu pouťových obrázků, ale ani do nadšeného, ale ošidného (luciferského) úniku – kamsi do sladkých sfér citové rozbředlosti. Na nebezpečí obejití duše vědomé v této oblasti upozorňoval R. Steiner a jeho náhled je v knize uveden a respektován.


  Autor mluví dnešním jazykem k dnešnímu čtenáři, nic mu nevnucuje ani jej nezastrašuje poukazy na náročnost cesty duchovní vědy nebo předčasným úzkostlivým vymezováním jejího teritoria. Dává najevo, že i obyčejný člověk má možnost se v rozsáhlosti dnešní esoteriky neutopit, ale naopak vykročit, a vědět, že i naše božská Matka nám může svým mateřským srdcem trvale pomáhat. To je pro něj ono uchopení moudrosti teplem naší, slovanské krve.


  Obsah knihy tvoří kompaktní celek bezpečného mariánského vlivu, odpovídajícího dnešní době, který je tu pro nás a který se musíme učit chápat jinak, než jak tomu bylo v dobách minulých.

   

  Počet stran 250, obvyklá cena 248 Kč, sleva 25 %, ušetříte 62 Kč

   

  Kniha skladem

  Cena:186.00
 • Stránky: « Předcházející 1 2 3